fbpx

Dijital Mentorluk Eğitimi

Dijital Pazarlama Mentoru   Levent YURTSEVEN

Kimin için?

Çoğu insan yaşamak zorunda olduğunu düşündüğü hayatı yaşar. Onlar, en yüksek potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak yerine, onları sömüren bir sistemde tatmin edilmemiş, çok çalışmış, stresli ve sıkışmış durumdalar, toplumun istedikleri işi almaları için ihtiyaç duyduklarını düşündükleri eğitimi alıyorlar. Ne yazık ki, çoğu kendi kendini yetiştirmek ve kendine güvenmek için gerekli yaşam becerilerinden yoksundur.

Vizyonumuz milyonlarca insanı kendi içinde yatan muazzam potansiyeli fark etmek için uyandırmaktır. Dahası, onlara yeni, dijital ekonomide bu potansiyeli nasıl kullanacaklarını, onları nasıl yöneteceklerini ve ölçümleme yapabilmeleri gerektiğini göstermektir. Çünkü Ölçemediğiniz hiçbir şeyi kontrol edemez, kontrol edemediğiniz hiçbir şeyi yönetemezsiniz.

Bunu yaparken, mevcut işlerine veya mesleklerine güvenmekten özgürlük, kendine güvenme ve tam kontrol yaşamına geçeceklerdir. Sadece kendileri için değil, toplulukları ve çevreleri için de zenginlik ve bolluk yaratarak dünyada iyilik yapacaklar.

 

Yurtseven  Akademi   Dijital Mentorlük  Eğitimi

İNSANLARA GERÇEKTEN MUTLU OLMALARI VE HAYATLARINI SEVMELERİ İÇİN GÜÇLENMELERİNE VE GERÇEK AMAÇLARINI ANLAMALARINA YARDIMCI OLMAK İSTİYORUZ.”

EĞİTİM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN  LÜTFEN TIKLAYIN  :    https://www.yurtsevenakademi.com/