fbpx

Kariyer Koçluğu Eğitimi

Kimin için?

Çoğu insan yaşamak zorunda olduğunu düşündüğü hayatı yaşar. Onlar, en yüksek potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak yerine, onları sömüren bir sistemde tatmin edilmemiş, çok çalışmış, stresli ve sıkışmış durumdalar, toplumun istedikleri işi almaları için ihtiyaç duyduklarını düşündükleri eğitimi alıyorlar. Ne yazık ki, çoğu kendi kendini yetiştirmek ve kendine güvenmek için gerekli yaşam becerilerinden yoksundur.

Vizyonumuz milyonlarca insanı kendi içinde yatan muazzam potansiyeli fark etmek için uyandırmaktır. Dahası, onlara yeni, dijital ekonomide bu potansiyeli nasıl kullanacaklarını, onları nasıl yöneteceklerini ve ölçümleme yapabilmeleri gerektiğini göstermektir. Çünkü Ölçemediğiniz hiçbir şeyi kontrol edemez, kontrol edemediğiniz hiçbir şeyi yönetemezsiniz.

Bunu yaparken, mevcut işlerine veya mesleklerine güvenmekten özgürlük, kendine güvenme ve tam kontrol yaşamına geçeceklerdir. Sadece kendileri için değil, toplulukları ve çevreleri için de zenginlik ve bolluk yaratarak dünyada iyilik yapacaklar.

 

Öğrenecekleriniz

  • Sevdiğiniz işe kavuşacak ya da işinizi gerçekten seviyorsanız keyifle ve üreterek yaşamanın yollarını keşfedeceksiniz,
  • İş ve sosyal yaşamınız arasında ki dengeyi nasıl kuracağınızı kavrayarak kendinize daha fazla ve verimli zaman ayırabileceksiniz.
  • İş yaşamınızda sizi yoran kişi ya da durumları ne şekilde yöneteceğinizi öğreneceksiniz.
  • İş yaşamınızda varmak istediğiniz noktaya ulaşabilmeniz için sizin için en uygun ve etkin yöntemi bulacaksınız.