fbpx

WordPress Whatsapp eklentisi

Bugünkü yazımızda size WordPress’in olmazsa olmaz  dediğimiz, WhatsApp eklentilerinden en iyi çalışan, ücretsiz sürümü başarılı olan, süper bir eklentisini anlatmak istiyorum.

wordpress whatsapp eklentisi“Tek bir tıklamayla WhatsApp Chat aracılığıyla iletişim kurun.”

Click to Chat for WhatsApp Chat

HEMEN İNDİRELİM 🙂

Click to Chat for WhatsApp Chat

Dünya ‘da WhatsApp Kullanım oranı 1.5 milyarı aştığı söyleniyor ve buna Dünya’ki 70 Milyon sitenin alt yapısı WordPress kullanıyor bilgisi eklenirse sonuç ne olur dersiniz : )

Bundan böyle,  WordPress olsun yada olmasın  internet ortamındaki her web site’nin whatsap butonu  kullanması gerektiğini düşünüyorum . İletişim dünyasında hızlı etkileşim  için  WhatsApp  hem zaman olarak hemde hızlı sonuçlar alınması açısından bize çok kolaylıklar sağlıyor.

AÇIKLAMA:

Eklentimizi ister,  Eklentiler / Eklenti Yükle/  Arama bölüne  Click to Chat for WhatsApp Chat  Yazarak; İster direk zipli dosyayı yükleyerek kurabilirsiniz.

Eklenti’nin diğer WhatsApp eklentilerinden farkı,  eklenti ayarlarından sağ – sol – üs- alt boşluklar vererek,  santim santim pozisyon ve boyutlandırma  verebiliyor olmasıdır. : )  Diğer birçok eklenti gibi zorunlu yerleşim  alanları olmaması çok güzel bence.

KURULUM VE AYARLAR:

Eklenti ayarlarına ilk girdiğinizde eklentiyi aktif etmek için mutlaka en başta yazan “Enable Floating Styles”  İbaresini “Enable “ yapıyoruz.

Diğer ayarlar olan,  Sağ – Sol – Üst- Alt pozisyon  ve İkon Boyutlandırma ayarları için aşağıdaki resimde gördüğünüz  beyaz alandan ( Customize Styles )  gerekli ayarları yapabiliyoruz.

Wordpress whatsapp eklentisi

 

 

 

 

 

About Levent YURTSEVEN

Dijital Pazarlama Uzmanı Aynı zamanda Yurtseven Teknoloji Dijital pazarlama ve İnternet Reklam Ajansı kurucusudur.

Check Also

İçerik Pazarlaması

İçerik pazarlaması, bir işi büyütmenin harika bir yoludur. Bununla birlikte, tutarlı bir yüksek kaliteli içerik akışını …

2 comments

  1. mrh gerekli bilgileri google armada ilk sayfa ilk sırada bu sayfaya denk geldim güzel anlatım güzel gerçek bilgiler acıklamalı yazılmış emeği geçen tüm arkadaşlara çok tşk ederim başarılar diliyorum saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.