fbpx

Levent YURTSEVEN Kimdir?

Dijital Pazarlama Uzmanı, Dijital Pazarlama Yolculuğu kitabnın yazarı  aynı zamanda Yurtseven Teknoloji  Dijital pazarlama  ve Performans Pazarlama Ajansı ve Yurtseven Akademi kurucusudur.

Yazılım ve web geliştirme, SEO, Sosyal medya pazarlaması, e-ticaret ve Dijital Pazarlama konularında 10 yıldan fazla pratik deneyime sahiptir. 2009’den beri profesyonel bir SEO ve Dijital Pazarlama danışmanı olarak çalışmaktadır.

Eğitim

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde  Bilgisayar Bilimleri (Veri Tabanı) okudu (2005-2009) ve e-ticaret alanında (Lisans) Bilgisayar Bilimi Derecesi (1: 1) ve Lisans dereceleri aldı.  Dijital  Pazarlama’nın  Tüm Eğitim Sertifikalarına sahip; ve aynı zamanda bir Google Ads Sertifikalı Uzmandır .

 

Deneyim

Yazılım  ve  Kullanıcı Deneyimi ( UX – UI)   Bilgisine  sahip olmakla  birlikte  Google  Dijital Atölye  ve   Google  Sertifikalarına  sahip ;   aynı zamanda  Düzenli  olarak  SEO ve Dijital pazarlama hakkında blog yazıyor.  Hemen hemen  her  sektöre  Dijtal Reklamcılık  Adına danışmanlık  ve özel eğitimler  vermeye  devam  ediyor.

Yıllar boyunca çeşitli BT şirketlerinde yazılım geliştirici, analist, proje yöneticisi ve takım lideri olarak çalıştı. 2009 yılında SEO eğitimi ve danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış dijital bir pazarlama ajansı Yurtseven Teknolojiyi kurdu. Yurtseven Teknoloji  2009’ten beri aktif  Dijital Reklamcılık şirketidir.

Farklı sektör ve endüstrilerdeki birçok şirket için SEO danışmanlığı yaptı.

Tanıma

Düzenli olarak SEO ve Dijital pazarlama hakkında blog yazıyor ve çalışmalarına forbes.com, contentmarketinginstitute.com, entrepreneur.com, huffingtonpost.com, thenextweb.com, neilpatel.com, socialmediatoday.com, problogger.net gibi önde gelen endüstri web siteleri tarafından referans gösteriliyor. , socialmediaexaminer.com, searchenginejournal.com, sitepronews.com, marketingland.com ve diğerleri.

Makaleleri LinkedIn’in Pazarlama ve Reklamcılık bölümünde yer aldı ve İçerik Pazarlama Enstitüsü tarafından En İyi Performans Gösteren Blogcu olarak oylandı .

 

2009’dan beri profesyonel bir SEO ve Dijital Pazarlama danışmanı olarak çalışmaktadır. Yıllar boyunca seyahat, takı, eğitim, fitness, Mobilya, nakliyat, otel, start up, yazılım ve sağlık gibi en rekabetçi sektörlerde  birçok çevrimiçi işletmelere  danışmanlık yaptı. SEO ve İnternet’in nasıl çalıştığını öğrenmek için Saatlerce süren araştırma ve geliştirme, deneme yanılma işlemlerinden sonra size Dijital Pazarlama dünyasında en güvenilir çözümleri sunmak adına tüm donanım ve bilgilere sahip oldu.

 

 

Sektörde 10 yıldan fazla deneyim
2012’den beri online yaşıyoruz ve nefes alıyoruz. İnternetin nasıl çalıştığını zor şekilde öğrenmek zorunda kalıyoruz. Bu nedenle Levent YURTSEVEN ‘ in  Tecrübelerinden yararlanabilirsiniz ve birlikte, trafiğinizi artırabilir ve önemli stratejilere odaklanarak  daha fazla para kazanabilirsiniz..

Kanıtlanmış Sonuçlar
Müşterilerinin çoğu, onu Dijital Medya  yoluyla buluyor. Web sitesinin, hedef anahtar kelimelerinin çoğu için yüksek hedeflere sahiptir ve müşterileri bu şekilde onu buluyor. Müşterilerinin çoğunun aynı başarıya ulaşmasına yardımcı oldu ve aynı şeyi sizin için yapabilir.

Doğrudan uzmanla çalışın
Müşteri hizmetleri ve destek  onun önceliğidir. Birlikte çalışmaya başladığınızda, doğrudan projenizi yöneten uzmanla birlikte çalışacaksınız. Bu, daha hızlı yanıt süreleri ve işinizin büyümesine katkı sağlayan daha az zaman harcayan faaliyetleri garanti eder.

 

ÖLÇÜMLENEN VE TAKİP EDİLEN HER İŞ GELİŞİR …..