Ev / Levent YURTSEVEN Kimdir?

Levent YURTSEVEN Kimdir?

Dijital Pazarlama Uzmanı,  aynı zamanda Yurtseven Teknoloji  Dijital pazarlama  ve Performans Pazarlama Ajansı kurucusudur.

Yazılım ve web geliştirme, SEO, Sosyal medya pazarlaması, e-ticaret ve Dijital Pazarlama konularında 10 yıldan fazla pratik deneyime sahiptir. 2009’den beri profesyonel bir SEO ve Dijital Pazarlama danışmanı olarak çalışmaktadır.

Eğitim

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde  Bilgisayar Bilimleri (Veri Tabanı) okudu (2005-2009) ve e-ticaret alanında (Lisans) Bilgisayar Bilimi Derecesi (1: 1) ve Lisans dereceleri aldı.  Dijital  Pazarlama’nın  Tüm Eğitim Sertifikalarına sahip; ve aynı zamanda bir Google Ads Sertifikalı Uzmandır .

 

Deneyim

Yazılım  ve  Kullanıcı Deneyimi ( UX – UI)   Bilgisine  sahip olmakla  birlikte  Google  Dijital Atölye  ve   Google  Sertifikalarına  sahip ; Aynı zamanda  Düzenli  olarak  SEO ve Dijital pazarlama hakkında blog yazıyor.  Hemen hemen  her  sektöre  Dijtal Reklamcılık  Adına danışmanlık  ve özel eğitimler  vermeye  devam  ediyor.

Yıllar boyunca çeşitli BT şirketlerinde yazılım geliştirici, analist, proje yöneticisi ve takım lideri olarak çalıştı. 2009 yılında SEO eğitimi ve danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış dijital bir pazarlama ajansı Yurtseven Teknolojiyi kurdu. Yurtseven Teknoloji  2009’ten beri aktif  Dijital Reklamcılık şirketidir.

Farklı sektör ve endüstrilerdeki birçok şirket için SEO danışmanlığı yaptı.

Tanıma

Düzenli olarak SEO ve Dijital pazarlama hakkında blog yazıyor ve çalışmalarına forbes.com, contentmarketinginstitute.com, entrepreneur.com, huffingtonpost.com, thenextweb.com, neilpatel.com, socialmediatoday.com, problogger.net gibi önde gelen endüstri web siteleri tarafından referans gösteriliyor. , socialmediaexaminer.com, searchenginejournal.com, sitepronews.com, marketingland.com ve diğerleri.

Makaleleri LinkedIn’in Pazarlama ve Reklamcılık bölümünde yer aldı ve İçerik Pazarlama Enstitüsü tarafından En İyi Performans Gösteren Blogcu olarak oylandı .

 

2009’dan beri profesyonel bir SEO ve Dijital Pazarlama danışmanı olarak çalışmaktadır. Yıllar boyunca seyahat, takı, eğitim, fitness, Mobilya, nakliyat, otel, start up, yazılım ve sağlık gibi en rekabetçi sektörlerde  birçok çevrimiçi işletmelere  danışmanlık yaptı. SEO ve İnternet’in nasıl çalıştığını öğrenmek için Saatlerce süren araştırma ve geliştirme, deneme yanılma işlemlerinden sonra size Dijital Pazarlama dünyasında en güvenilir çözümleri sunmak adına tüm donanım ve bilgilere sahip oldu.

 

 

Sektörde 10 yıldan fazla deneyim
2012’den beri online yaşıyoruz ve nefes alıyoruz. İnternetin nasıl çalıştığını zor şekilde öğrenmek zorunda kalıyoruz. Bu nedenle Levent YURTSEVEN ‘ in  Tecrübelerinden yararlanabilirsiniz ve birlikte, trafiğinizi artırabilir ve önemli stratejilere odaklanarak  daha fazla para kazanabilirsiniz..

Kanıtlanmış Sonuçlar
Müşterilerinin çoğu, onu Dijital Medya  yoluyla buluyor. Web sitesinin, hedef anahtar kelimelerinin çoğu için yüksek hedeflere sahiptir ve müşterileri bu şekilde onu buluyor. Müşterilerinin çoğunun aynı başarıya ulaşmasına yardımcı oldu ve aynı şeyi sizin için yapabilir.

Doğrudan uzmanla çalışın
Müşteri hizmetleri ve destek  onun önceliğidir. Birlikte çalışmaya başladığınızda, doğrudan projenizi yöneten uzmanla birlikte çalışacaksınız. Bu, daha hızlı yanıt süreleri ve işinizin büyümesine katkı sağlayan daha az zaman harcayan faaliyetleri garanti eder.

 

 

ÖLÇÜMLENEN VE TAKİP EDİLEN HER İŞ GELİŞİR …..

 

KISACA YETENEKLERİM –

 1. KURUMSAL  WEB TASARIM VE   E – TİCARET SİTELERİ   

* Harika kullanıcı deneyimi ile hızlı yanıt veren Seo ve Mobil Uyumlu web siteleri oluşturmak için yanınızdayım. Google Optimizasyonlu,  Web Tasarım  ve E-Ticaret Siteleri üstelik canlı destek ve WhatsApp destekli  ve yeni nesil instagram hikaye entegrasyonlu

 

  2.  KURUMSAL SOSYAL MEDYA VE MARKA YÖNETİMİ

* Sosyal Medya Hesap ve Reklam Yönetimine Hakimim ( Günlük Sponsorlu Reklam , Makale , Görsel Postlar, Video Animasyon , İntrolar Hazırlıyorum)

Facebook Reklamları

İnstagram Reklamları

LinkedIn Reklamları

Twitter Reklamları

–  Yapılan Paylaşımlar için alaka düzeyi yüksek #hastag  ve harekete geçirici slogonların üretilmesi

 

Facebook Piksel – Dönüşüm Hizmeti

Sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıları Facebook ve instagram havuzunda biriktirerek, sitenizden ayrıldıktan sonra Facebook ve instagramda gezinirken reklamlarınızı tekrar görmesi adına oluşturulan bir reklam modelidir.

   3.  SERTİFİKALI GOOGLE ADS UZMANIYIM  : https://leventyurtseven.com/levent-yurtseven-kimdir/

Google Metin, Görsel, Video Reklamları ve Google Alış Veriş Reklamları ( Merchant Center ) , Google Mobil Reklamları Uzman Derecede  Yönetebiliyorum.

* Kurumsal Kimlik *  E-Ticaret *  Sosyal Medya Yönetimi *  Grafik Tasarım *  Kurumsal Tanıtım Filmi ve Ürün  Çekimleri yapıyorum

*  Instagram ve Facebook   Takipçi Arttırabiliyorum*  E-Mail Pazarlama*  Fotoğraf Çekimi*  Makale  ve  Metin Yazarlığı

Google Ads Reklamları

Google Metin Reklamları

Google Görüntülü Reklamlar

Google Video Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları

Gmail ve Google Harita Reklamları

Yandex Reklamları & Navigasyon Ads

 

You Tube Reklamları

Yayın İçi Atlanabilir Reklamlar

Bumper 6 Saniye Atlamasız

Discovery Arama Sonuçlarındaki Reklamlar

You Tube SEO Hizmetleri

Yeniden Pazarlama ( Remarketing )

Sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıları ilgi alanlarına göre ayırıp etiketleyerek, sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaret ettikleri diğer web sitelerinde reklamlarınızı tekrar görmesi adına oluşturulan bir reklam modelidir.

 SEO UZMANIYIM:  https://leventyurtseven.com/seo-egitimi/

SEO:  Arama Motorlarında ve Organik sonuçlarda ilk sayfalara yükselme ve Google algoritmalarına bağlı kalma işlemidir.

SEO Uyumlu Site Kurulumu,  Anahtar Kelime Belirleme,   Site içi SEO ( Onpage SEO ) , Metrica ,  Rakip Site İncelemeleri ,  Site Dışı SEO ( Offpage SEO ) SEO Toolları ( Onpage & Offpage )

* İçerik Yönetimi   İtibar Yönetimi  ( Google Alerts)? Google Algoritmaları   ? Webmaster Tools Rehberleri ( Google & Yandex ) ? Google Analitik & Yandex

Özgün SEO Makale Hizmetim

Seo Uyumlu Tanıtım Yazıları ile Google’ de Daima ilk sayfalarda yerinizi korumaya çalışıyorum.

İçerik Pazarlama Hizmetim

İçerik pazarlama sayesinde firmanızın arama motorlarındaki ve sosyal medyadaki imajını güncel tutarak arama motorları ve sosyal medyada liderliği koruyorum.

Haftalık  yada Aylık  Düzenli  Ürün Tanıtım Yazıları, Firma Ağzından yazılan makaleler,  Arama Motorlarında yükselme adına oluşturulan seo makale yazıları hazırlıyorum.

You Tube  Kanal  Yönetimi ile  Düzenli ve Özgün video üreterek onları montajlıyorum.  You Tube SEO  Optimizasyonlarını yapıyorum.

GRAFİK TASARIM, KURUMSAL TANITIM FİLMİ, ÜRÜN ÇEKİMİ VE VİDEO MONTAJ

* Grafik Tasarım ( Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere iyi Derecede Kullanabiliyorum )

En Gelişmiş Teknolojilerle Sizi İleriye Taşıyorum. Kurumsal Tanıtım Filmi – Ürün Tanıtım Filmi – Drone Çekim – Kreatif Reklam Filmi – Kurumsal Video Çözümleri – Havadan Görüntüleme – Ürün Fotoğrafçılığı için  

* Video Montaj ( Adobe Premiere & Camtasia Stüdio )

Çok yönlü Web analizi

Hedef kitlenizin tercih ve ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak kârınızı artırmak için ziyaretçi trafiğinizdeki eğilimleri ve kullanıcı davranışlarını sürekli takip ediyor ve inceliyorum.

 

ÖZETLERSEK:

– Google Reklam Analizi.

– Sosyal Medya Reklam Analizi

– Google Harita Analizi.

– Google SEO Analizi.

– Website Analizi.

– Blog ve Video İçerik Üretimi ve Analizi

– Sosyal Medya Analizi.

– %100 Memnuniyet Garantisi.

–  Düzenli Optimizasyon ve  Ölçülebilir 360 Derece Danışmanlık hizmeti sağlıyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
Call Now ButtonHEMEN ARA
Dijital Pazarlama Uzmanı Levent YURTSEVEN © Copyright 2018, Tüm Hakları Saklıdır.
WhatsApp chat